Kariéra,

Stipendia a Vzdělávání

Máš zájem o práci? Napiš nám na kariera@logaritma.cz!

Pokud máte zájem pracovat v moderní a neustále se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, neváhejte nás kontaktovat. O své zaměstnance pečujeme, mají u nás příležitost vzdělávání i kariérního a osobního růstu.

Chci vědět víc

Volná pracovní místa

Hlavní náplní činnosti naší společnosti je výroba a montáž dílů pro automobilový průmysl, a to od jednoduchých dílů až po kompletní světlomety, které podléhají náročnému dekorativnímu posuzování. Disponujeme moderní technologií, vlastními skladovacími prostory a logistickou expedicí.

Požadujeme:
• SOU/SŠ elektrotechnického směru
• Praxe v oboru alespoň 2 roky
• Vyhláška č. 50/78 §6
• Zkušenosti v oblasti elektro oprav a údržby
• Čtení technické dokumentace
• Znalost programování PLC montážních strojů a robotů výhodou.
• Chuť se neustále vzdělávat a učit se nové věci
• Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Náplň práce:
• Údržba a opravy budov a strojů ve všech výrobních lokalitách společnosti
• Preventivní kontroly a včasné odstranění závad

Nabízíme:
• Prémiová složka mzdy odvíjející se od pracovních výsledků
• Roční příspěvek od 6.000 Kč na volnočasové aktivity v rámci nabídky cafeterie BenefitPlus.
• Dotované závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• Práci ve dvousměnném provozu

Mzda:
• Základní nástupní mzda: od 150 Kč/hod dle zkušeností • Mzda včetně 15 % prémií: 172,50 Kč/hod

Kontakt
Pavlína Grézlová– Personalistka
Mobil: 770 193 024
E-mail: pavlina.grezlova@logaritma.cz

Hledáš jinou práci? Klikni zde!

Vzdělávání a spolupráce se školami

Snažíme se podporovat jak naše současné zaměstnance, kterým poskytujeme dlouhodobé vzdělávání. Spolupracujeme se středními školami v Šumperském kraji. Studenti těchto škol mají možnost praxe a později i získání stálého zaměstnání v naší společnosti.

• Střední průmyslová škola elektrotechnická Mohelnice
• Střední škola technická a zemědělská Mohelnice