Profil společnosti

V současné době je naším hlavním výrobním programem  montáž světlometů pro automobilový průmysl. Snažíme se však postupně naši výrobní činnost rozšiřovat i do jiných oblastí a stát se tak silným a stabilním dodavatelem jak na našem, tak i zahraničním trhu.

Poskytujeme kompletní služby, od montáže drobných podsestav až po kompletní výrobek, disponujeme moderní technologií a vlastní balicí linkou. Máme vlastní oddělení logistiky, tudíž jsme schopni zajistit i přepravu.

Odhodlání spolehlivě dostát závazkům a schopnost pružně reagovat na požadavky zákazníka jsou důležitou součástí vize naší společnosti, která se chce rozvíjet, zefektivňovat svou činnost a je připravena dále investovat.

Aktuálně zaměstnáváme cca 120 zaměstnanců na různých pozicích, ať už výrobních, tak i technických a expedujeme okolo 220 000 ks světlometů ročně.

Druhý výrobní program společnosti je orientován na oblast energetického průmyslu. Jedná se o výrobu specifických rozvaděčů NN pro skupinu ABB, Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o. a SIEMENS. K výrobě rozvaděčů společnost využívá volné výrobní prostory v Mohelnici.

Back to top