Volná místa

Společnost Logaritma s.r.o., hledá pro svou výrobu v Mohelnici vhodné zaměstnance na pozice:

Elektrikář – výroba rozvaděčů NN

Požadujeme:

  •  SOU/SŠ vzdělání nejlépe v elektro (slaboproud, silnoproud),
  • min. § 6, vyhlášky 50/78 Sb.,
  • praxi v oblasti výroby rozvaděčů,
  • znalost čtení výkresové dokumentace,
  • chuť se neustále vzdělávat a učit se nové věci,
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu.

Náplň práce:

  • Montáž skříňových rozvaděčů a jednotlivých zařízení, přípravků a montážních celků dle výrobní dokumentace, plnění zakázek výroby.

Nabízíme:

  • nástup možný IHNED,
  • zajímavé finanční ohodnocení dle pracovních výsledků,
  • příspěvek na závodní stravování,
  • měsíční odměna 600 Kč za odpracovanou dobu prostřednictvím karty BenefitPlus,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • jistotu zaměstnání v rostoucí české společnosti,
  • týden dovolené navíc.
Operátor výroby – elektro

Požadujeme:

  • SOU/SŠ nejlépe v oboru elektrotechniky (slaboproud, silnoproud),
  • zkušenosti v oblasti výroby rozvaděčů NN výhodou,
  • samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost,
  • znalost AJ, min. pro čtení technické dokumentace.

  • montáž skříňových rozvaděčů a jednotlivých zařízení, přípravků a montážních celků dle výrobní dokumentace,
  •  plnění zakázek výroby,
  • samokontrola správnosti zapojení dle liniových schémat.

Nabízíme:

  •  finanční ohodnocení dle pracovních výsledků,
  •  po zapracování zvýšení tarifu,
  •  měsíční odměna 600 Kč za odpracovanou dobu prostřednictvím karty BenefitPlus,
  •  příspěvek na závodní stravování,
  •  příjemné pracovní prostředí v dvousměnném provozu,
  •  jistotu zaměstnání v rostoucí české společnosti,
  •  týden dovolené navíc.

Back to top