Kariéra,

Stipendia a Vzdělávání

Máš zájem o práci? Napiš nám na kariera@logaritma.cz!

Pokud máte zájem pracovat v moderní a neustále se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, neváhejte nás kontaktovat. O své zaměstnance pečujeme, mají u nás příležitost vzdělávání i kariérního a osobního růstu.

Chci vědět víc

Volná pracovní místa

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro (slaboproud, silnoproud).
• Platné osvědčení vyhlášky č. 50/78 - min. §6.
• Praxi v oblasti výroby rozvaděčů.
• Znalost čtení výkresové dokumentace.
• Chuť se neustále vzdělávat a učit se nové věci.
• Zodpovědnost, manuální zručnost, samostatnost i týmová práce.
• Časová flexibilita (dvousměnný provoz) - 8h.

Náplň práce:
• Montáž skříňových rozvaděčů a jednotlivých zařízení, přípravků a montážních celků dle výrobní dokumentace, plnění zakázek výroby.
• Kabelová montáž a zapojení elektrotechnických prvků a jednotlivých přístrojů skříňových rozvaděčů dle elektrických liniových schémat a výkresové dokumentace včetně samokontroly.

Nabízíme:
• Nástup možný IHNED do kmenového stavu společnosti Logaritma.
• Prémiová složka mzdy odvíjející se od pracovních výsledků.
• Roční příspěvek od 6.000 Kč na volnočasové aktivity v rámci nabídky cafeterie BenefitPlus.
• Příspěvek na závodní stravování až 65%.
• Týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce.
• Odměnu za odpracované roky ve společnosti.

Máte zkušenosti v oblasti kvality a řízení kvality produktu? Chcete pracovat v mladé dynamicky se rozvíjející společnosti v oblasti výroby automotive a energetiky? Máme pro Vás pracovní nabídku. Hledáme týmového hráče s orientací na řízení změn, se strategickým pohledem a schopností uvažovat v souvislostech pro rozvoj a vedení odboru kvality na výše uvedenou pozici:

Požadujeme:
• Vzdělání SŠ/VŠ.
• Praxe v oboru automotive alespoň 3 roky.
• Samostatnost, přesnost, zodpovědnost.
• Znalost MS office.
• Znalost ISO TS 16949, ISO 9001, FMEA, CP, 8D, Ishikawa, PDCA.
• Znalost specifických požadavků výroby automotive OEM.
• Znalost Formel Q.
• Osvědčení auditora procesů VDA 6.3.
• Samostatnost, sebejistota, komunikativnost, schopnost práce ve stresu.
• Flexibilní přístup k řešení problémů.
• AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Znalost řízení projektového managementu.
• Prokazatelná schopnost vybudování a vedení týmu.

• Zodpovědnost za dodržování standardů kvality dle norem ISO, VDA 6.3, CCC, Formel Q.
• Vedení zaměstnanců oddělení kvality, kontrola, koordinace jejich činnosti.
• Řízení kvality výrobků.
• Vedení a řízení útvaru kvality ve společnosti, participovat na jejich rozvoji.
• Řízení vstupní, výrobní a výstupní kontroly komponentů a výrobků.
• Spolupráce na spuštění relokovaných výrobních linek po kvalitativní stránce.
• Zpracování procesní dokumentaci dle norem ISO, VDA 6.3, CCC, Formel Q.
• Řešení interních a externích reklamací, nápravná řešení.
• Řízení nápravných a preventivních opatření.
• Analýza neshod v procesech a jejich náprava.
• Organizace interních a externích auditů.
• Management reporting.

Nabízíme:
• Zázemí prosperující společnosti, která je na trhu více jak 10let.
• Zajímavé a motivační finanční ohodnocení.
• Manažerskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
• Firemní automobil.
• Flexibilní pracovní dobu.
• Individuální možnost vzdělávání.
• Notebook, mobilní telefon.
• Odborná a certifikovaná školení.
• Nástup po individuální dohodě.
• Příspěvek na závodní stravování.

Požadujeme:
• Znalost MS office na základní úrovni.
• Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu.
• SOU/SŠ vzdělání technického směru.
• Praxe v oboru výhodou.
• Zkušenost se seřizováním výrobních linek – výhodou.
• Čtení technické dokumentace – výhoda.

• Pravidelná kontrola stavu na výrobních linkách.
• Preventivní prohlídky a odpovědnosti za funkčnost přiděleného zařízení.
• Seřizování a drobné úpravy na zařízeních a včasné odstranění závady.
• Přestavba linky na potřebnou variantu podle plánu výroby.

Nabízíme:
• Nástup možný ihned.
• Příspěvek na závodní stravování až 65 %.

Vzdělávání a spolupráce se školami

Snažíme se podporovat jak naše současné zaměstnance, kterým poskytujeme dlouhodobé vzdělávání. Spolupracujeme se středními školami v Šumperském kraji. Studenti těchto škol mají možnost praxe a později i získání stálého zaměstnání v naší společnosti.

• Střední průmyslová škola elektrotechnická Mohelnice
• Střední škola technická a zemědělská Mohelnice